Bánovce nad Bebravou
+421 904 912 452
info@designsoft.sk

Tvorba web stránok

Kreatívna tvorba internetových stránok

Naše služby nazývame tvorbou na kľúč, nie výrobou. Stránky tvoríme pre ich návštevníkov s úmyslom zabezpečiť dosiahnutie vašich zámerov. Ak plánujete nové stránky alebo chcete zlepšiť tie, ktoré máte, dokážeme vám pomôcť. Tvorba internetových stránok z našej produkcie vám umožní získať modernú a kvalitnú online prezentáciu, ktorá bude mať úspech u svojich návštevníkov.

Webové prezentácie

Vytvoríme modernú webovú prezentáciu vašej firmy, organizácie, produktu, služby, akcie či udalosti. Dôraz kladieme na grafickú vyváženosť, typografiu, pohodlie užívateľa, ergonómiu, prístupnosť a jednoduchú použiteľnosť prezentácie. Design podriaďujeme účelu tak, aby zároveň umožnil dosiahnuť stanovené ciele a váš zámer.

Portály

Dobrý portál je dobrá investícia. Vytvoríme design a koncepciu vášho portálového riešenia. Od všeobecných portálov po špecializované, od osobných až po firemné. Navrhneme portál, ktorý bude mať potenciál udržať si pravidelných návštevníkov a úspešne splní váš zámer. Ponúkame flexibilné riešenia, ktoré umožnia vášmu portálu rásť so svojimi návštevami.

Blogy

Spracujeme unikátny design vášho blogu, prípadne navrhneme taký, ktorý bude možné integrovať do vašich existujúcich stránok. Priestor pre pravidelné publikovanie vašich aktuálnych príspevkov a ich archív pripravíme tak, aby užívateľom umožnili jednoduchý, pohodlný a dobre čitateľný prístup k vašim autorským článkom a oznamom.

Microsites

Doplňte svoje marketingové aktivity o efektívne podporné weby. Navrhneme design i koncepciu microsites pre vaše nové produkty a služby, spotrebiteľské súťaže či reklamné kampane. Pre vyhodnotenie úspešnosti na vašu microsite nasadíme štatistické aplikácie, poskytujúce dôležité analytické údaje potrebné pri rozhodovaní o ďalších krokoch.

E-shopy & katalógy

Začnite efektívne využívať potenciál vášho obchodu na internete. Vytvoríme pútavý, funkčne jednoduchý a predovšetkým efektívny design vášho e-shopu alebo online katalógu. Naše bohaté skúsenosti a úspechy v oblasti internetového obchodu sú zárukou, že investícia do grafického spracovania vášho nového či aktuálneho e-shopu sa oplatí.

Referencie

vybrané referencie…

Design Print

www.dprint.sk

MARBULL s.r.o.

www.marbullpizza.sk

IMP-Technic s.r.o.

www.imp-technic.sk

A-Vertic s.r.o.

www.a-vertic.eu

Lovec Hradov

www.lovechradov.sk

Zaujala vás naša ponuka?

Kontaktujte nás